KAMIL BROSZKO

FOTOGRAFIE - TEKSTY - BLOG

CO NOWEGO W FOTOGRAFII (I NIE TYLKO) - BLOG

 

POLECANE VIDEO

 

Wszystkim, którzy poszukują propozycji na jesienny wieczór, polecam znakomity film (nie tylko dla miłośników fotografii). "Sól Ziemi" to wyjątkowy dokument w reżyserii Juliano Ribeiro Salgado i Wima Wendersa. Przedstawia losy Sebastiao Salgado, fotografa, który przez 40 lat podróżował po świecie, dokumentując ludzkość w okresie dramatycznych zmian. To niezwykły film o fotografii, o zmianach w świecie, o rodzinie, miejscu, z którego się pochodzi, o młodości, dojrzewaniu i starości oraz o idei i sensie fotoreportażu. Pełen melancholii i piękny wizualnie. Polecam.

 

Kamil Broszko

WIĘCEJ VIDEO

PORTFOLIO FOTOGRAFICZNE

KAMIL BROSZKO - O MNIE

Zajmuję się fotografią reklamową, portretową i reportażem. Działalność zawodową zaczynałem w prasie w 2003 r. Przez cztery lata pracowałem jako fotoreporter w Gazecie Wyborczej. W 2007 r. zdobyłem nagrodę Grand Press Photo (I miejsce) i zdecydowałem o rozpoczęciu działalności na własny rachunek.

Publikuję fotografie i fotoreportaże w największych polskich i zagranicznych tytułach prasowych, m.in. Polityka, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Przekrój, Wprost, Brief.

Realizuję sesje zdjęciowe na zlecenie klientów korporacyjnych, m.in. Polkomtel, IKEA, Nestlé Purina, Vilmorin, McDonald's.

Realizuję długoterminowe projekty fotograficzne.

Jestem również redaktorem i wydawcą.

Zachęcam do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

O STRONIE BROSZKO.COM

 

ATELIER

Nowa Iwiczna k. Warszawy

(+48) 500 305 368

 

FOTOGRAF

broszko@broszko.com

(+48) 535 686 656

(

 

SPRZEDAŻ ZDJĘĆ

biuro@broszko.com

(+48) 516 047 808

 

CONTACT