KAMIL BROSZKO

FOTOREPORTAŻ, FOTOGRAFIA REKLAMOWA,

FOTOGRAFIA PORTRETOWA, TEKSTY, BLOG

CO NOWEGO W FOTOGRAFII (I NIE TYLKO) - BLOG

 

POLECANE VIDEO

 

Niezwykła metoda fotograficzna, która pozwoliła na stworzenie unikalnych obrazów. Amerykański fotografik Mark Cohen dosłownie atakował ludzi! Błyskał im flashem tuż przed twarzą, uruchamiał spust aparatu Leica w najmniej oczekiwanym momencie. Większość zdjęć fotograf wykonywał w uprzemysłowionych rejonach Pensylwanii. Stworzył niezwykły portret Ameryki lat 70. i 80. Gdybyście sądzili, że najbardziej niebezpieczną spośród fotograficznych specjalności jest praca fotoreportera wojennego, zobaczcie, jak fotografuje Mark Cohen.

 

Kamil Broszko

WIĘCEJ VIDEO

Kamil Broszko

PORTFOLIO FOTOGRAFICZNE

KAMIL BROSZKO - O MNIE

Zajmuję się fotografią reklamową, portretową i reportażem. Działalność zawodową zaczynałem w prasie w 2003 r. Przez cztery lata pracowałem jako fotoreporter w Gazecie Wyborczej. W 2007 r. zdobyłem nagrodę Grand Press Photo (I miejsce) i zdecydowałem o rozpoczęciu działalności na własny rachunek.

Publikuję fotografie i fotoreportaże w największych polskich i zagranicznych tytułach prasowych, m.in. Polityka, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Przekrój, Wprost, Brief.

Realizuję sesje zdjęciowe na zlecenie klientów korporacyjnych, m.in. Polkomtel, IKEA, Nestlé Purina, Vilmorin, McDonald's.

Realizuję długoterminowe projekty fotograficzne.

Jestem również redaktorem i wydawcą.

Zachęcam do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

O STRONIE BROSZKO.COM

 

ATELIER

Nowa Iwiczna k. Warszawy

(+48) 500 305 368

 

FOTOGRAF

broszko@broszko.com

(+48) 535 686 656

(

 

SPRZEDAŻ ZDJĘĆ

biuro@broszko.com

(+48) 516 047 808

 

CONTACT